Galeria Rok 2013

Trzecia sekcja chi-sao była tematem ostatniego w tym roku seminarium z Sikungiem Norbertem Madayem (9 stopień mistrzowski). Pod koniec seminarium odbyły się egzaminy uczniowskie, gratulujemy wszystkim zdobycia kolejnych stopni.  Zobaczcie jak było 8 grudnia w Warszawie:

14.10.2013 roku odbyło się trzecie z kolei seminarium w szkole krakowskiej, w którym uczestniczyli uczniowie z Ursusa . Nasi goście Sikung Maday Norbert (9. stopień mistrzowski) i Sifu Dariusz Gradowski (5. stopień mistrzowski) pokazywali uczniom kombinacje z zakresu formy Siu Nim Tao rozpoczynające się wewnętrznym bądź zewnętrznym cyklem pak-sao. Na zakończenie seminarium wszyscy uczniowie zdali egzamin na wyższy stopień. Sikung, dziękujemy za wizytę i przekazaną wiedzę.

16-17 marca na warszawskiej Saskiej Kępie odbyły się „Dni Pięknej Wiosny”. Na zaproszenie Sifu Dariusza Gradowskiego stolicę odwiedził Sikung Maday Norbert (9. Stopień mistrzowski) oraz jego wieloletni uczeń i asystent, specjalizujący się w walce na ziemi dai-sihing Salamon Ferenc (6. Stopień mistrzowski). To właśnie on w latach ’90 pierwszy raz przywiózł Wing Tsun do Polski. W pierwszym dniu seminarium pod okiem Sikunga uczniowie mieli okazję analizować 4. Sekcję chi-sao, drugi zaś upłynął na zastosowaniach technik Wing Tsun w walce na ziemi..