Error
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder wigilia_2014 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

2014

[sigplus] Critical error: Image gallery folder wigilia_2014 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

18 grudnia zoorganizowaliśmy wspólne spotkanie wigilijne. Na początku grupa dziecięca zrobiła pokaz dla rodziców, potem nadszedł czas na grupę dorosłych. Po pokazach i zdjęciach grupowych spedziliśmy wspólnie czas delektując się smakołykami przygotowanymi przez wszystkich uczestników.  

{gallery rows=3 cols=3 maxcount=9 orientation=vertical}wigilia_2014{/gallery}

22.10.2014r. Sikung Norbert Maday poprowadził jesienne seminarium w Krakowie. Tematem był materiał na 5-8 stopień uczniowski zawierający miedzy innymi wiele ćwiczeń przygotowujących uczniów do nauki sekcji chi-sao. Dziękujemy Sikungowi za przekazaną wiedzę, oraz Sifu Dariuszowi Gradowskiemu za pomoc w organizacji seminarium.

{gallery rows=2 cols=3 maxcount=6 orientation=vertical}seminarium_2014{/gallery}

Najważniejsze wydarzenie w tym roku - Międzynarodowy Obóz w kwaterze głównej na Węgrzech, prowadzony przez Sikunga Norberta Madaya (9. stopień mistrzowski).dobiegł końca. Jak co roku nasz wyjazd rozpoczął się dwa dni wcześniej - zatrzymaliśmy się w Budapeszcie na zwiedzanie i odpoczynek. W poniedziałek rano ruszyliśmy do Kecskemet wypoczęci i gotowi na upalny tydzień ciężkiego treningu. Materiał jak zwykle był zaawansowany - uczniowie ćwiczyli pierwsze 4 sekcje  chi-sao, zaś zaawansowani doskonalili refleks czucia. Przedostatniego dnia, w pełnym słońcu odbyły się egzaminy, gratulujemy zdobytych w pocie czoła wyższych stopni.

{gallery rows=9 cols=3 maxcount=27 orientation=vertical}Wegry_2014{/gallery}

 

26 czerwca odbył się ostatni w tym roku szkolnym trening grupy dziecięcej. Młodzi wojownicy wracają na salę po wakacjach, na początku września.

{gallery rows=6 cols=3 maxcount=18 orientation=vertical}dzieci2{/gallery} 

Grupa dorosła nie ma wakcji, treningi bez zmian wtorek i czwartek 18:00-19:30.

{gallery rows=5 cols=3 maxcount=15 orientation=vertical}dorosli0614{/gallery}

 

11.05.2014 r. uczniowie z sekcji z Ursusa uczestniczyli w pierwszym, historycznym seminarium Wing Tsun Kung Fu w Kielcach. Sikung Maday Norbert przyjął zaproszenie Sifu Dariusza Gradowskiego i nauczał 2. sekcji chi-sao - materiału na wysokie stopnie uczniowskie. Organizowanie seminarium po niecałym roku działalności jest dla szkoły w Kielcach ogromnym zaszczytem! Trójka uczniów z Ursusa otrzymała z rąk Sikunga promocję na kolejne stopnie, gratulujemy. Sikung, dziękujemy za przekazaną wiedzę i czekamy z niecierpliwością na kolejną wizytę.

{gallery rows=5 cols=3 maxcount=14 orientation=vertical}Kielce_2014{/gallery}

W dniach 28-29 marca 2014 w ramach corocznych  "Dni Pięknej Wiosny" Warszawę ponownie odwiedził Sikung Maday Norbert (9. stopień mistrzowski), aby poprowadzić seminarium uczniowskie. Gościem specjalnym był Sifu Szell Gabor (7. stopień mistrzowski), szkoleniowiec armii węgierskiej, który nauczał technik obrony przed nożem lub pałką stosowanych przez komandosów. W tym roku sekcję z Ursusa reprezentowało pięciu uczniów, którzy zdali swoje kolejne egzaminy. Szczególnie gratulujemy Ewie i Markowi - naszym najmłodszym adeptom. Dziękujemy mistrzom za przybycie i przekazaną wiedzę.

{gallery rows=11 cols=3 maxcount=32 orientation=vertical}wiosna_2014{/gallery}