2015

15 października Sikung ponownie odwiedził szkołę krakowską i poprowadził jednodniowe seminarium na którym uczniowie mieli okazję zarówno ugruntować podstawy systemu, jak również poznać bardziej zaawansowane elementy Wing Tsun. W seminarium uczestniczyli również uczniowie z Kielc, Warszawy i Ursusa, którzy zawsze są mile widziani w Krakowie. Za pomoc w organizacji seminarium dziękujemy Sifu Dariuszowi Gradowskiemu i Simei Aleksandrze Miśkiewicz. Uczniom gratulujemy promocji na kolejne stopnie.

23 czerwca to ważny dzień w historii naszej szkoły. Andrzej Sieniawski i Paweł Radomski zostali mianowani asystentami. Gratulujemy serdecznie, to nie tylko wyróżnienie za dotychczasowe zaangażowanie i pomoc, ale przede wszystkim nowe obowiązki oraz większa odpowiedzialność za siebie i grupę.

19.06.2015 r. uczniowie z sekcji z Ursusa po raz kolejny pojechali do Kielc na seminarium Wing Tsun Kung Fu prowadzone przez Sikunga Maday Norberta. Tym razem studenci poznawali materiał obowiązujący na 5-8 stopień uczniowski. Po seminarium odbył się trwający prawie półtorej godziny egzamin, zakończony sukcesem przez wszystkich zdających. Sikungowi, oraz Sifu Dariuszowi Gradowskiemu dziękujemy za przyjazd i przekazaną wiedzę. Mamy nadzieję, że za rok znów zobaczymy się w Kielcach.

13 czerwca w szkole im. Gomulickiego na Saskiej Kępie, pod nadzorem Sifu Dariusza Gradowskiego odbyły się egzaminy dla najmłodszych uczniów naszych szkół. Młodzi adepci musieli wykazać się znajomością formy Siu Nim Tao, oraz zastosowań wybranych ruchów z tej formy. Sekcję z Ursusa reprezentowała trójka uczniów: Ewa i Marek - otrzymali promocję na 3 stopień i Bartek, który otrzymał promocję na 2 stopień. Gratulujemy ! Dziękujemy Simei Aleksandrze Miśkiewicz za organizację i sprawne przeprowadzenie egzaminu.

W dniach 20-21 marca 2015 w ramach corocznych "Dni Pięknej Wiosny" Warszawę ponownie odwiedził Sikung Maday Norbert (9. stopień mistrzowski), aby poprowadzić seminarium uczniowskie. Tematem była I sekcja chi-sao. Sikung bardzo dokładnie omówił wszystkie elementy i ruchy. Dziękujemy za przybycie i przekazaną skondensowaną wiedzę.


19.06.2015 r. uczniowie z sekcji krakowskiej po raz kolejny pojechali do Kielc na seminarium Wing Tsun Kung Fu

prowadzone przez Sikunga Maday Norberta. Tym razem studenci poznawali materiał obowiązujący na 5-8 stopień

uczniowski. Po seminarium odbył się trwający prawie półtorej godziny egzamin, zakończony sukcesem przez

wszystkich zdających. Sikungowi, oraz Sifu Dariuszowi Gradowskiemu dziękujemy za przyjazd i przekazaną wiedzę.

Mamy nadzieję, że za rok znów zobaczymy się w Kielcach.