2016

W dniach 22-23.10 Sijo Leung Ting odwiedził Polskę i poprowadził dwudniowe seminarium w Warszawie.
Godziny spędzone na Sali treningowej, niesamowita precyzja i doskonałość technik, oraz kontakt z częścią historii Wing Tsun.
To był wielki zaszczyt, Sijo Leung Ting.
Dziękujemy!


Organizatorzy Dni Święta Ogrodów zaprosili krakowską sekcję Wing Tsun do zrobienia pokazu i krótkich warsztatów w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagielońskiego w dniu 12 czerwca. Czteroosbowa reprezentacja Ursusa dzielnie wspomogła sekcję krakowską. Pokaz, a w szczególności możliwość poćwiczenia z nami spotkały się z dużym zainteresowaniem przybyłych gośći. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a uczniom szkół w Krakowie i Ursusie za ogromne zaangażowanie i udział w pokazie.

12 czerwca asystenci i uczniowie z Ursusa gościli w Krakowie. Reprezentacja Ursusa przyjechała, aby wesprzeć sekcję krakowską w pokazie, który tego dnia miał odbyć się w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagielońskiego z okazji Dni Święta Ogrodów. Tak wyglądał trening i ostatnie przygotowania do pokazu.

11 czerwca w szkole im. Gomulickiego na Saskiej Kępie, pod nadzorem Sifu Dariusza Gradowskiego odbyły się egzaminy dla najmłodszych uczniów naszych szkół. Młodzi adepci musieli wykazać się znajomością form Siu Nim Tao i Chum Kiu, oraz zastosowań wybranych ruchów z form. Sekcję z Ursusa reprezentowała trójka uczniów: Antek i Kuba - otrzymali promocję na 1 stopień i Bartek, który otrzymał promocję na 4 stopień. Sekcję z Krakowa reprezentował Łukasz, który otrzymał promocję na 1 stopień. Gratulujemy ! Dziękujemy Simei Aleksandrze Miśkiewicz, oraz asystentom za organizację i sprawne przeprowadzenie egzaminu.


Na zaproszenie Gminnego Przedszkola im. Akademii Małych Odkrywców w Zegrzu Południowym 10.06 zorganizowaliśmy krótki pokaz i warsztaty samoobrony dla najstarszych grup. Mali odkrywcy tym razem odkrywali tajniki kung-fu stylu Wing Tsun. Byliśmy pod wrażeniem zaangażowania, wytrzymałości i hartu ducha młodych wojowników. Dziękujemy za zaproszenie, za wspólnie spędzony czas i za pokaz tańców w wykonaniu małych odkrywców.

9 stycznia w szkole na Saskiej Kępie zaraz po regularnym treningu odbyły się egzaminy dla najmłodszych wojowników Wing Tsun. Dzieci prezentowały swoje umiejętności przed Sifu Dariuszem Gradowskim i Sifu Grzegorzem Piórkowskim. Sekcję z Ursusa reprezentował Bartek, który zdał na 3 stopień. Za doskonałą organizację egzaminu dziękujemy Simei Aleksandrze Miśkiewicz i asystentom szkoły na Saskiej Kępie. Wszystkim młodym adpetom gratulujemy promocji na kolejne stopnie.