2017

Kilkanaście ujęć z treningów grupy dziecięcej i dorosłej w Ursusie. Zapraszamy na zajęcia, dołączcie i ćwiczcie razem z nami.

 

W czerwcu w szkole im. Gomulickiego na Saskiej Kępie, pod nadzorem Sifu Dariusza Gradowskiego (5 stopień mistrzowski) odbyły się egzaminy dla najmłodszych uczniów naszych szkół. Młodzi adepci musieli wykazać się znajomością form Siu Nim Tao i Chum Kiu, walki z cieniem oraz zastosowań wybranych ruchów z form. Sekcję z Ursusa reprezentowała czwórka uczniów: Adam, Amelia i Adam – otrzymali promocje na 1 stopień i Bartek, który otrzymał promocję na 5 stopień. Gratulujemy bardzo dobrych egzaminów ! Dziękujemy Simei Aleksandrze Miśkiewicz, oraz instruktorom i

Podczas Dni Pięknej Wiosny Wing Tsun 21 i 22 kwietnia gościliśmy trzech mistrzów z Węgier: Grandmastera Sikunga Maday Norebrta (9 st. mistrzowski), Sifu Szell Gabora (8 st. mistrzowski) i Sifu Salamona Feranca (7. st. mistrzowski). To niecodzienne wydarzenie aby trzech najwyższych stopniem mistrzów uczyło w tym samym miejscu w tym samym czasie. Dziękujemy za przyjazd i przekazaną wiedzę.

 

W  dniach 20-23.01.2017 roku mieliśmy przyjemność gościć Sikunga Norberta Madaya na zimowym obozie w Krakowie. Podczas dwóch treningów dziennie poznawaliśmy materiał obowiązujący na 3. stopień mistrzowski E.E.W.T.O. Obóz tradycyjnie zakończył się egzaminami uczniowskimi i mistrzowskimi.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zdanych egzaminów.
Dziękujemy Sikungowi za wspaniały materiał, bardzo wysoki poziom nauczania oraz wspaniałą atmosferę!
Dziękujemy Sifu Dariuszowi Gradowskiemu za organizację obozu,oraz licznej grupie warszawskiej za współudział.
Jak zawsze bardzo miło było nam również gościć grupę wrocławską pod wodzą Sifu Andrzeja Kominka, dziękujemy Wam serdecznie za przyjazd i zapraszamy za rok !